3. listopadu 2021

Chybným postupem na straně společnosti, která převzala distribuci časopisu po předchozím doručovateli, došlo v několika případech ke komplikacím s doručováním zásilek předplatitelům. Redakce už učinila náležité kroky k nápravě. Kromě toho nabízí říjnové číslo časopisu v PDF podobě všem, nejen předplatitelům.

3. listopadu 2021 - Český bratr řeší výpadek služeb distribuční společnosti. Říjnové číslo časopisu nabízí mimořádně i v

Níže zveřejňujeme oficiální stanovisko redakce:

Milí předplatitelé,
vlivem technické chyby na straně dodavatele se vyskytly potíže s doručováním říjnového čísla Českého bratra.
Některé zásilky se nám bezdůvodně vracejí do redakce jako nedoručené, přestože jsme adresu uvedli správně. Takové obratem posíláme do sborů.
Objevují se však i případy, kdy zásilka dorazí nekompletní, anebo není doručena vůbec. Pokud na své výtisky stále čekáte, prosíme, ozvěte se nám do redakce, zajistíme vám finanční kompenzaci.
Dáváme k dispozici alespoň elektronickou verzi jakožto okamžité nouzové řešení. Na nápravě pracujeme, již jsme zahájili reklamační řízení s dodavatelskou firmou. S odeslanou zásilkou však bohužel již nemůžeme nic dělat.
Moc se omlouváme za komplikace a prosíme o trpělivost.

Za redakci časopisu Český bratr šéfredaktorka Adéla Rozbořilová

Pokud se v případě vaší zásilky objevily komplikace, ozvěte se, prosíme, na e-mail ceskybratr@e-cirkev.cz.

Říjnové číslo časopisu ke stažení zde: