Zveme na říjnovou brigádu do Bělče

15. října 2018

Na poslední chvíli svoláváme brigádu do tábornického areálu v Bělči nad Orlicí. Chceme opravit tři chatky, na které se při jarní údržbě nedostalo.

Zveme na říjnovou brigádu do Bělče
15. října 2018 - Zveme na říjnovou brigádu do Bělče

Máte-li mezi 27. a 30. říjnem chuť a čas, připojte se k nám pro dobrou věc! Chstáme se brousit a natírat tři chatky v malém táboře v Bělči, případně také něco uklidit a zlikvidovat — podle toho, co počasí a čas dovolí. K tomu naléhavě sháníme ochotné brigádníky (minimální věk účastníků je 16 let).

Vedení: Marta a Jan Kellerovi.

Odměna: Nocleh a chutná strava jsou za vaši odvedenou práci samozřejmostí. K tomu slibujeme hřejivý pocit z dobře vykonané práce a nehynoucí zásluhy na zvelebení legendárního tábořiště.

Pro případné zájemce je možno zajistit odvoz z Hradce Králové do Bělče nad Orlicí. Hlásit se můžete klasicky vyplněním dotazníku, případně zasláním e-mailu s kontaktem na sebe na adresu vychova@e-cirkev.cz. Dotazy rádi zodpovíme na stejné adrese.