Záznamy přednášek ze Setkání presbyterů

30. března 2022

V sobotu 26.3. se uskutečnil seminář Co by měl vědět každý presbyter, v rámci něhož zaznělo několik zajímavých přednášek. Ty máte nyní možnost si poslechnout.

Záznamy přednášek ze Setkání presbyterů
30. března 2022 - Záznamy přednášek ze Setkání presbyterů

V sobotu 26.3. 2022 proběhlo v prostorách Ústřední církevní kanceláře již páté setkání z cyklu Co by měl vědět každý presbyter.

Akce se zúčastnilo 30 presbyterů z různých seniorátů a členové Poradního odboru pro práci s laiky, který setkání pořádal.

V dopolední části programu zazněly tři přednášky - Jonáš Zejfart představil koncept Missio Dei, na něj navázal profesor Pavel Hošek s přednáškou na téma Evangelium na prahu třetího tisíciletí. Dopolední část zakončil Roman Mazur povídáním o Misijně otevřeném sboru a jeho kruzích. Ze všech přednášek se pořídil zvukový záznam, který si můžete poslechnout na soundcloudu Ecirkev nebo přímo zde:

V rámci semináře také proběhla sbírka určená na letní tábory a rodinné pobyty postižených s asistenty v Bělči nad Orlicí, která vynesla celkem 2070 Kč.