Zasedání synodu: aktuality přinese web synodcce.cz

25. května 2018

S blížícím se čtvrtým zasedáním 34. synodu Českobratrské církve evangelické (31.05.–02.06., Litomyšl) doporučujeme vaší pozornosti aktualizované webové stránky www.synodcce.cz.

V období zasedání fungují jako hlavní informační kanál. Naleznete zde vše podstatné, co se dostane na pořad veřejných jednání a čím se synodálové aktuálně zabývají.

Dění na synodu chceme monitorovat průběžně on-line, a přímo z jednacího sálu Vám tak zprostředkovat to nejdůležitější, co se odehrává během zasedání nejvyššího zákonodárného a řídicího shromáždění („parlamentu“) naší církve.

Zveme Vás, abyste prostřednictvím tohoto webu sledovali klíčové momenty rozhodování o současnosti a budoucnosti Českobratrské církve evangelické, abyste informaci o této možnosti předali také ve svých sborech např. prostřednictvím sborových oznámení nebo osobních rozhovorů.

Ke čtvrteční bohoslužbě se lze připojit rovněž prostřednictvím nových médií. Budeme ji přenášet živým internetovým přenosem od 18:30 hodin. Sledujte proto stránky www.synodcce.cz/, kde naleznete veškeré potřebné odkazy a informace.