VIDEO: Michael Kocáb – Mír a existenční nejistota

27. října 2022

Michael Kocáb se ve videopozvánce na Modlitbu za domov 2022 zamýšlí nad tématem osobní oběti. Ekumenické setkání lidí dobré vůle "Modlitba za domov" se koná v rámci oslav vzniku Československé republiky 28. října 2022 v Národním památníku na Vítkově (Praha 3).

Michel Kocáb:
27. října 2022 - VIDEO: Michael Kocáb – Mír a existenční nejistota

Videopozvánka:

Modlitba za domov 2022

Slavnostní bohoslužba v přímém přenosu České televize 13.00–14.00 hod.

Ve slavnostní síni v rámci bohoslužby v přímém přenosu České televize od 13.00 hod. promluví vojenský kaplan Pavel Ruml, farářka a členka Československé obce legionářské Jana Šmardová, předseda Rady Církve bratrské Bc. David Novák, M.Th.a kněz Marek Orko Vácha. Bohoslužbu povedou představitelé církví a biskup Tomáš Holub a hudebně ji doprovodí Kühnův dětský sbor, Vladimír Merta a Brass Five Ústřední hudby Armády ČR s vedoucím nadporučíkem Janem Pohořavým. Svá místa zaujměte do 12.45.

Doprovodný program pro rodiny s dětmi v Café Vítkov 12.00–16.00 hod.

Pro rodiny s dětmi se bude konat 28. října doprovodný program, v rámci kterého budou připraveny divadelní vystoupení, kreativní dílna a prohlídky Národního památníku na Vítkově.

• 12.00–15.00 VÝROBA DŘEVĚNÝCH HRAČEK • VÝROBA PLACEK • VÝROBA KORÁLKOVÝCH ŠPERKŮ • divadlo a dílna JAK PEJSEK A KOČIČKA SLAVILI 28. ŘÍJEN
  • 15.00–16.00 DIVADLO JEDEME K VÁM – „JAK KOČKY NAŠLY DÝNI V SÍNI“ (POHÁDKA PRO NEJMENŠÍ)

Modlitbu za domov pořádá Ekumenická rada církví v ČR s podporou Ministerstva kultury a ve spolupráci s dalšími partnery. Vstup na všechny body programu je zdarma. Více informací najdete na www.modlitbazadomov.cz.