Třicátý sbormistrovský kurz

6. února 2017

V termínu 24. – 26. února se ve středisku Sola gratia v Bystřici pod Hostýnem uskuteční již 30. sbormistrovský kurz.

Třicátý sbormistrovský kurz
6. února 2017 - Třicátý sbormistrovský kurz

V termínu 24. – 26. února se ve středisku Sola gratia v Bystřici pod Hostýnem uskuteční již 30. sbormistrovský kurz. Lektorem kurzu bude Ruth Forsbach, církevní hudebnice z Remscheidu, varhanice, klavíristka, dirigentka a pedagožka. Víkendem se bude prolínat především německá církevní hudba k výročí luterské reformace.

Poplatek za stravu a ubytování činí 1350 korun na osobu. Na kurz je možné se přihlásit do 20. 2. Ladislavu Moravetzovi na moravetz@e-cirkev.cz. V přihlášce je potřeba uvést jméno a příjmení, věk, bydliště a telefon.