Vyzkoušejte si studium na Evangelické teologické fakultě

19. února 2021

Evangelická teologická fakulta Univerzity Karlovy nabízí možnost nezávazné týdenní účasti na online výuce. Studentem na zkoušku se můžete stát od 22. do 26. února.

Vyzkoušejte si studium na Evangelické teologické fakultě
19. února 2021 - Vyzkoušejte si studium na Evangelické teologické fakultě

Zajímá vás studium na vysoké škole a rádi byste si jej vyzkoušeli? Láká vás teologie, sociální a pastorační práce nebo diakonika? Nyní máte jedinečnou možnost stát se na jeden týden studentem či studentkou Evangelické teologické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Jak postupovat?

• Do projektu se přihlásíte prostřednictvím formuláře: https://forms.gle/eoBXjDHJSX7qFPvz9
  • Dále si jen stačí z rozvrhového lístku vybrat kurzy, které vám budou svou náplní i časem vyhovovat. Během příštího týdne se na ně budete moci dostavit - a to virtuálně, pomocí videokonferencí, takže nemusíte ani opustit pohodlí svého domova. Rozhodnout se můžete třeba na základě anotací ke kurzům: Týden_teologie, Týden_sociální_pastorační_práce, Týden_diakoniky. A protože jsou vypsané kurzy součástí denního studia ETF UK, budete mít skvělou příležitost nahlédnout přímo do prostředí fakulty. Nejen, že se něco přiučíte, ale také uvidíte, jakým způsobem je na vysoké škole vedena výuka, budete se moci zapojit do diskuse, třeba i navážete kontakty se stávajícími studenty. Proto je akce vhodná především pro zájemce o studium, dosud nerozhodnuté i váhající.
  • Po vyplnění formuláře vám bude zaslán dokument s odkazy na jednotlivé videokonference. Na fakultě se využívají platformy Zoom a MS Teams. Oba programy jsou pro běžné uživatele zdarma, stačí si je tedy jen nainstalovat.
  • Užívejte si celý týden od 22. do 26. února přednášky na Evangelické teologické fakultě z pohodlí domova, bez nutnosti kalkulace kreditů a řešení prerekvizit!

Otázky ohledně studia na Evangelické teologické fakultě zasílejte na e-mailovou adresu benes@etf.cuni.cz a s dotazy ohledně akce "Na týden studentem" se obracejte na boucek@etf.cuni.cz

Přihlaste se ještě dnes nebo doporučte všem, kdo o studiu uvažují nebo by je mohla nabídka oslovit. Děkujeme.