Studentský víkend v Bavorsku: „Válka v dobách míru?"

12. října 2022

Zajímá vás současné dění a chcete o něm přemýšlet v diskusi s mladými křesťany z ekumeny? Do 21. 10. se můžete přihlásit na studentský víkend v Bayreuthu, který připravujeme společně s evangelickými křesťany z Bavorska. Seminář se koná od 25. do 27. listopadu a je určen mládeži a studentům od 16 let.

Studentský víkend v Bavorsku: „Válka v dobách míru?"
12. října 2022 - Studentský víkend v Bavorsku: „Válka v dobách míru?"

Na programu budou především diskuse a sdílení pohledů z různých regionů i církví. A to zejména v souvislosti s válkou na Ukrajině, válkou a mírem z pohledu Bible, vztahem církve a armády, vlivem médií na život společnosti apod...

Součástí bude i dílna nenásilné komunikace pod vedením kvalifikovaných instruktorů, společné bohoslužby, prohlídka města a návštěva adventního trhu.

Komunikačním jazykem setkání bude angličtina.

Cena pobytu: 800 Kč/os. Přihlášky přijímá zahraniční oddělení Evangelické teologické fakulty UK – Věra Fritzová (221 988 211, 4gGvQOQ_a~km_.~4Ys).

Informační leták s podrobnostmi najdete zde