Srdečně zveme na konferenci s tématem duševního zdraví ve společenství církve. Koná se 19. září 2026 v Praze na Vinohradech.
Evangelická církev plánuje v sobotu 19. září 2026 uspořádat první konferenci pro všechny, kdo se zajímají o téma duševního zdraví v církevním společenství.
Konference se uskuteční v prostorách evangelického sboru v Praze na Vinohradech. Nepočítá se s možností online připojení.
Na programu jsou tři hlavní přednášky odborníků na duševní zdraví a v odpolední části proběhnou dvě panelové diskuse s lidmi s vlastní zkušeností psychického onemocnění a s osobami, které se věnují pastoraci osob s duševními problémy.
Témata:
Lektoři a hosté:
Účastnický poplatek 250 Kč pokrývá oběd i celodenní občerstvení. Přihlašovat se můžete na tomto webu.
Máte rádi celocírkevní akce? Chcete vědět o akcích v Bělči, Chotěboři či jinde? Jezdíte na akce pro laiky nebo pro rodiny s dětmi?
Nechte si na svůj e-mail zasílat informace, které vás zajímají.