Rozloučení s tajemníkem pro ekumenu a zahraniční vztahy

22. března 2017

Rozloučení s tajemníkem pro ekumenu a zahraniční vztahy
22. března 2017 - Rozloučení s tajemníkem pro ekumenu a zahraniční vztahy

Po dvaceti letech působení v Ústřední církevní kanceláři Českobratrské církve evangelické odchází na konci března do důchodu vedoucí ekumenického oddělení a náměstek vedoucího tajemníka pro vnější vztahy Gerhard Frey-Reininghaus. Synodní rada se s ním rozloučila na svém zasedání 21. března. Slavnostní bohoslužby a poděkování za jeho službu církvi se uskuteční v sobotu 1. dubna v 16 hodin v kostele Martin ve zdi v centru Prahy (Martinská 8). Zván je každý. Nástupcem Gerharda Frey-Reininghause v jeho úřadu se od 1. dubna stane Oliver Engelhardt, který již dříve v ekumenickém oddělení ústřední církevní kanceláře působil.