Proti proudu? aneb Role křesťanských médií ve společnosti

14. března 2017

Studijní den Ekumenické rady církví v ČR na téma Proti proudu? s podtitulem Role křesťanských médií v dnešní společnosti se uskuteční ve čtvrtek 11. května 2017 v pražském charitním školicím středisku Marianeum.

Proti proudu? aneb Role křesťanských médií ve společnosti
14. března 2017 - Proti proudu? aneb Role křesťanských médií ve společnosti

Studijní den Ekumenické rady církví v ČR na téma Proti proudu? s podtitulem Role křesťanských médií v dnešní společnosti se uskuteční ve čtvrtek 11. května 2017 v pražském charitním školicím středisku Marianeum (Máchova 7, Praha 2). Na dané téma se nejprve podívají svým úhlem pohledu lidé pohybující se ve světě mediální teorie i praxe. Vystoupí Martina Dobosiová z českobudějovické univerzity, Veronika Sedláčková z Českého rozhlasu a Jan Váně z plzeňské univerzity Odpoledne bude následovat panelová diskuse s přednášejícími moderovaná Petrem Vaďurou. Konferenční poplatek je 300 Kč a zahrnuje i oběd. Pro studenty je možná registrace za 100 Kč bez oběda. Termín registrace je do 30. dubna 2017. Registrační poplatek podle typu přihlášení je potřeba uhradit do 30. dubna na účet Ekumenické rady církví v ČR 473 492 623 /0300, VS je 9999. Do textu pro příjemce uveďte prosím vaše jméno. Přihlášky zde.