Představujeme Českobratrskou církev evangelickou

17. února 2022

Na co klademe důraz, co pro nás znamená "církev", čím žijeme, co děláme pro společnost nebo jak je ČCE spravována a jak funguje... To vše se dozvíte z nové interaktivní prezentace o naší církvi.

Představujeme vám Českobratrskou církev evangelickou
17. února 2022 - Představujeme Českobratrskou církev evangelickou

Nabízíme stručné interaktivní představení Evangelické církve pro ty, kteří o ní nikdy neslyšeli. V necelých třech minutách bychom vás chtěli seznámit s tím, co shrnujeme do tří základních pojmů: VÍRA - SPOLEČENSTVÍ - SLUŽBA.

S prezentací je možno dále pracovat, sdílet, vkládat do webů nebo prezentovat na setkáních či při různých jiných příležitostech. Nabízíme ji ve formátu PDF nebo jako video:

(Video je bez zvuku)

Soubor v PDF: