Poděkování za pomoc v jordánském Zátarí

2. listopadu 2021

Peníze z Postní sbírky v letech 2018 a 2019 pomohly rozšířit komunitní centrum nazvané „Peace Oasis“, které za pomoci Diakonie Českobratrské církve evangelické provozuje Světový luterský svaz (LWF) v uprchlickém táboře v jordánském Zátarí, kde žije dnes 80 tisíc lidí.

Poděkování za pomoc v jordánském Zátarí
2. listopadu 2021 - Poděkování za pomoc v jordánském Zátarí

Nepomáhá ale jen Postní sbírka. Řada z dárců posílá dary na pomoc v Zátarí dále. Všechny peníze pomáhají, Centrum funguje každý den pro stovky lidí a je v něm kromě školky i řada dalších aktivit jako výuka počítačů, šicí dílna či fotbalové hřiště…

Velké díky všem, ať už jste přispěli ve farních sborech či individuálně! Má to smysl.

Omluvte sníženou kvalitu zvuku. Pro natáčení jsme vybrali z bezpečnostních důvodů střechu místní vodárny, kde foukalo a na točení jsme zároveň měli jen pár minut.