Ordinace nových kazatelů proběhne v Praze na Jarově

27. května 2022

Bohoslužby s ordinací výpomocné kazatelky Šárky Grauové a výpomocného kazatele Tomáše Fendrycha proběhnou v neděli 5. června 2022 v pražském sboru na Jarově.

Ordinace nových kazatelů proběhne v Praze na Jarově
27. května 2022 - Ordinace nových kazatelů proběhne v Praze na Jarově

Synodní rada Českobratrské církve evangelické zve na slavnostní bohoslužby, při nichž budou synodním seniorem Pavlem Pokorným ordinováni ke službě Slova a svátostí sestra Šárka Grauová, výpomocná kazatelka FS ČCE v Praze 3 - Jarově a bratr Tomáš Fendrych, výpomocný kazatel FS ČCE v Praze 6 - Střešovicích.

Bohoslužby se konají v neděli 5. června 2022 od 9.30 hod. ve Farním sboru Českobratrské církve evangelické v Praze 3 - Jarově (U Kněžské louky 2139/9).

Text pozvánky