Obrazem: Velikonoce 2023 ve sborech ČCE

12. dubna 2023

Zveme vás na návštěvu do sborových společenství. Prostřednictvím fotografií nahlédněte do rozličných velikonočních shromáždění Českobratrské církve evangelické.

Obrazem: Velikonoce 2023 ve sborech ČCE
12. dubna 2023 - Obrazem: Velikonoce 2023 ve sborech ČCE

Velikonoce 2023 byly v evangelických sborech po celém Česku pestrou mozaikou bohoslužeb, modliteb, setkávání, společenství stolu, výletů a společného prožívání a slavení radostné velikonoční zvěsti.

Na mnoha místech se konaly bohoslužby, vysluhovaly se večeře Páně, křty, konfirmace, organizovaly se Sederové večeře, křížové cesty, noční vigilie, koncerty a hudební vystoupení nebo programy pro děti.

Četná setkání zaznamenaly facebookové profily jednotlivých sborů.
Výběr snímků vám nabízíme v fotogalerii níže (pro zobrazení celé galerie klikněte na jeden ze tří náhledů).

Foto – facebookové profily: Michal Vogl, Evangelický sbor Boskovice, Evangelíci Roztoky, Evangelický sbor v Krnově, Evangelická církev v Jindřichově Hradci, ČCE Čáslav, Evangelíci Kralovice, Evangelický sbor v Chrástu, Evangelický sbor / Přeštice, Evangelíci Opava, Evangelíci Vrchlabí, ČCE Znojmo, Farní sbor ČCE Strmilov, Sbor ČCE Beroun, ČCE Brno-Židenice, ČCE Ostrava, Evangelíci pod Smrkem, Evangelíci při rozkoši, Farní sbor ČCE v Praze 8 "U Jákobova žebříku", Chodov u Karlových Var/Martin Zikmund, Evangelíci NMNM, Evangelíci Třebíč, Vanovice, Evangelíci v Kroměříži, Evangelíci v Šumperku, Sbor ČCE Teplice, Sbor ČCE ve Strašnicích, Farní sbor ČCE v Mělníku, Českobratrská církev evangelická v Růžďce, Evangelická církev v Nosislavi, Českobratrská církev evangelická