Obrazem: Velikonoce 2022 ve sborech ČCE

22. dubna 2022

Zveme vás na návštěvu do sborových společenství. Prostřednictvím fotografií nahlédněte do velikonočních shromáždění Českobratrské církve evangelické.

Obrazem: Velikonoce 2022 ve sborech ČCE
22. dubna 2022 - Obrazem: Velikonoce 2022 ve sborech ČCE

Na mnoha místech po celém Česku se konaly společné bohoslužby, slavily se večeře Páně, křty, konfirmace, organizovaly se Sederové večeře, křížové cesty, koncerty a hudební vystoupení. Četná setkání zaznamenaly facebookové profily jednotlivých sborů. Výběr snímků vám nabízíme.

Foto – facebookové profily: Evangelíci Velké Meziříčí, Evangelíci NMNM, Evangelíci pod Smrkem, Evangelíci v Kroměříži, Evangelická církev v Jindřichově Hradci, ČCE Horní Dubenky, Večerní bohoslužby u Martina ve zdi, Sbor ČCE v Chotiněvsi, Českobratrská církev evangelická v Růžďce, ČCE Čáslav, Libeňští evangelíci, Evangelíci Roztoky, Evangelická církev v Nosislavi; a archiv Farního sboru ČCE v Lysé nad Labem