O jídle a pití z pohledu židovství, křesťanství a islámu

30. března 2021

Další ze série mezináboženských rozhovorů Stánku míru se koná 1. dubna od 18.00 na Facebooku Ec Chajim Praha.

O jídle a pití z pohledu židovství, křesťanství a islámu
30. března 2021 - O jídle a pití z pohledu židovství, křesťanství a islámu

I v době vrcholícího půstu a před přicházejícími Velikonocemi mají pokrmy svůj velký symbolický význam - různý pro různá náboženství.

Pozvání přijali rabín David Maxa, farář Mikuláš Vymětal a pan Kristián Dembický. Debatu moderuje dr. Robert Řehák z Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

K živému vysílání se můžete připojit ve čtvrtek 1. dubna od 18. hodin na stránce progresivní pražské židovské komunity Ec Chajim. Tam bude také prostor pro vaše dotazy a komentáře.