Nový evangelický zpěvník právě vyšel - včetně aplikace pro mobil

1. prosince 2021

Začátkem prosince distribuujeme do všech seniorátů Českobratrské církve evangelické celkem na 22.000 výtisků nového evangelického zpěvníku.

Nový evangelický zpěvník právě vyšel
1. prosince 2021 - Nový evangelický zpěvník právě vyšel - včetně aplikace pro mobil

Dlouho očekávaný okamžik je tu. Léta práce a příprav na novém evangelickém zpěvníku se zúročila v letošním adventním čase. Kniha je na světě. Ve středu 1. prosince zamířila do sídel všech seniorátů nákladní auta se zásilkou více než dvou desítek tisíc nových evangelických zpěvníků.

Nový web https://www.evangelickyzpevnik.cz/ přináší praktické materiály, všechny písně v PDF formátu, existující nahrávky, otázky a odpovědi nebo možnost objednat besedu či setkání nad zpěvníkem. V brzké době přibude i kytarový doprovodník.

Od 22. 12. je také ke stažení první verze zpěvníkové mobilní aplikace pro Android (https://play.google.com/store/apps/details?id=cce.evangelicky_zpevnik). Pro Apple bude v příštím roce, datum nyní neslibujeme. Máme z toho radost a věříme, že Vám to bude k užitku.

Výtisky zpěvníku i chorálníku je možné objednávat přes e-shop Českobratrské církve evangelické a také v knihkupectví Kalich.

 

Již vydané písně z nového evangelického zpěvníku