Noví kantoři budou uvedeni při slavnostních bohoslužbách

16. června 2022

Srdečně zveme na slavnostní bohoslužby 26. června 2022 od 14.30 hod. v evangelickém kostele v Novém Městě na Moravě, při nichž budou členy synodní rady pověřeni ke kantorské službě absolventi Semináře církevní hudby Evangelické akademie.

Noví kantoři
16. června 2022 - Noví kantoři budou uvedeni při slavnostních bohoslužbách

Srdečně Vás zveme na slavnostní bohoslužby, při nichž budou synodním seniorem Pavlem Pokorným a synodním kurátorem Jiřím Schneiderem pověřeni ke kantorské službě absolventi Semináře církevní hudby Evangelické akademie (SCHEA):

• Emílie Adámková
  • Štěpánka Cedidlová
  • Marta Čablíková
  • Tomáš Hejda
  • Pavla Hejlová
  • Jana Kabrdová
  • Marek Peňáz
  • Ladislava Pfeferová
  • Regina Váchová

Bohoslužby se budou konat 26. června 2022 ve 14.30 hod. v evangelickém kostele v Novém Městě na Moravě (ul. Křenkova 151). Zazní při nich vokální a varhanní hudba v podání absolventů SCHEA. Hudební program bohoslužeb sestavil celocírkevní kantor Ladislav Moravetz, vedoucí SCHEA.