Noví absolventi SCHEA byli pověřeni ke kantorské službě v církvi

27. června 2022

Během slavnostních bohoslužeb 26. června 2022 od 14.30 hod. byli v evangelickém kostele v Novém Městě na Moravě pověřeni ke kantorské službě absolventi Semináře církevní hudby Evangelické akademie. Záznam vám nabízíme.

Bohoslužby s
27. června 2022 - Noví absolventi SCHEA byli pověřeni ke kantorské službě v církvi

Synodní senior Pavel Pokorný a synodní kurátor Jiří Schneider pověřili ke kantorské službě v církvi absolventy Semináře církevní hudby Evangelické akademie (SCHEA):

• Emílii Adámkovou
  • Štěpánku Cedidlovou
  • Martu Čablíkovou
  • Tomáše Hejdu
  • Pavlu Hejlovou
  • Janu Kabrdovou
  • Marka Peňáze
  • Ladislavu Pfeferovou
  • Reginu Váchovou

Při bohoslužbách zazněla vokální a varhanní hudba v podání absolventů SCHEA. Hudební program bohoslužeb sestavil celocírkevní kantor Ladislav Moravetz, vedoucí SCHEA. Záznam pořídil Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Novém Městě na Moravě.

Foto: ČCE, ilustrační