Nabídka dětského tábora pro děti od 6 do 15 let

25. dubna 2022

Stále je ještě několik volných míst na dětském táboře v Táboře J.A. Komenského v Bělči nad Orlicí, který se koná v termínu 29.6. - 9.7. 2022.

Nabídka dětského tábora pro děti od 6 do 13 let
25. dubna 2022 - Nabídka dětského tábora pro děti od 6 do 15 let

Temnou noc prozářil jas hvězd. Jenže trpaslíkům to může být jedno, neboť v klidu usínají ve svých síních hluboko pod horou. Staletí bojů se skřety pominula a nyní si vousáči dopřávají zaslouženého klidu vedle nakupených pokladů. Co se však mezitím děje ve velké říši lidí? Nepokročila už jejich civilizace příliš daleko?

Na děti ve věku 6 až 15 let čeká odpověď od 29.6. do 9.7 v Bělči nad Orlicí. Přihlašujte se zde.

Letní dětský tábor Jana Ámose Komenského v Bělči nad Orlicí je tábor, kde si děti ve věku 6-15 let mohou užít spoustu legrace a leccos se naučit. Nad týmem Bělečských vedoucích bdí Eliáš Cizl. Tábor pořádá oddělení výchovy a vzdělávání Českobratrské církve evangelické (ČCE), proto se v životě tábora projevují myšlenky i vyznání s touto církví spojené, nicméně je otevřen široké veřejnosti a každý má právo být zde takový, jaký je a v co věří. Naším cílem je především poskytnout dětem harmonické prostředí se spoustou kamarádů.

Areál tábora se rozkládá uprostřed hradeckých lesů plných borůvek a kapradin. Ubytování máme zajištěné v chatkách a jídlo se podává ve zděné jídelně s kuchyňský personálem, přesto se snažíme učit děti žít v souladu s přírodou a rozvíjíme jejich tábornické dovednosti. Tábora se pravidelně účastní naši krajané z českých vesnic na Ukrajině.

Tábořiště se nachází v Bělči nad Orlicí, nedaleko Hradce Králové. Tábořiště je k prohlédnutí zde. Náš tábor sídlí v tzv. Malém táboře.

Ústřední církevní kancelář ČCE

Oddělení výchovy a vzdělávání