Nabídka dětského tábora pro děti od 6 do 13 let

5. dubna 2022

Rádi bychom vám představili nabídku dětského tábora TA2, který proběhne v termínu 9. – 16. 7. 2022 v Táboře J. A. Komenského v Bělči nad Orlicí.

Nabídka dětského tábora pro děti od 6 do 13 let
5. dubna 2022 - Nabídka dětského tábora pro děti od 6 do 13 let

Máte doma děti, které se přes prázdniny koušou nudou?

To se jim na našem táboře rozhodně nepodaří! :)

Každý rok je pro děti připravena spousta her, jak venku, tak uvnitř. Často pořádáme v rámci tábora také odlehčenou soutěž Bělečský talent a zažíváme spolu různá dobrodružství na výletě, loďkách, při VTH a ... jeden rok se nám  už někdo pokusil ukrást vlajku!

Jak to dopadlo se nejlépe dozvíte, když se k nám letos přidají i vaše ratolesti, příp. mladší sourozenci.

Tábor je připraven pro děti od 6 do 13 let.

Těšíme se na vás ☺️

Vedoucí tábora TA2

Přihlašujte se zde.

Fotky z táborů předchozích let, tým vedoucích a další informace můžete najít na táborových stránkách.

Další informace k prostředí/u­bytování najdete na oficiálním webu Tábora J. A. K.

Pořádá: Ústřední církevní kancelář ČCE

Oddělení výchovy a vzdělávání