Nabídka brigády v Evangelickém středisku Chotěboř

18. srpna 2022

Opět nabízíme brigádu v Evangelickém středisku Chotěboř. Jedná se o nepříliš náročnou práci v příjemném prostředí a za sympatickou odměnu.

Nabídka brigády v Evangelickém středisku Chotěboř
18. srpna 2022 - Nabídka brigády v Evangelickém středisku Chotěboř

Začíná Vám škola až v říjnu a rádi byste si přes září něco přivydělali? Pak právě pro vás je určená nabídka brigády v Evangelickém středisku Chotěboř!

Náplní práce je služba v kuchyni. Jedná se zejména o přípravu a výdej pokrmů, mytí nádobí a úklid kuchyně. Jde o nepříliš fyzicky (i duševně) náročnou práci, kterou tak zvládne prakticky každý s elementární zručností a ochotou naučit se orientovat v provozu kuchyně. Ve volném čase mohou brigádníci brouzdat po internetu, vyrazit na výlet do okolních lesů, k pramenům řeky Doubravky či do nedaleké Chotěboře, nebo se přidat k programu rekreantů, kteří jsou obvykle vůči brigádníkům velmi vstřícní.

Více informací o středisku naleznete na stránkách https://es-chotebor.evangnet.cz/pobyt.

Aktuálně se shání dva brigádníci či brigádnice na jazykový a seznamovací kurz Evangelické teologické fakulty, který se uskuteční v termínu 11. - 16. 9. 2022.

Podmínkou pro přijetí je zdravotní průkaz pro práci s potravinami a věk minimálně 16 let.

Zájemci se mohou obrátit na vedoucího střediska Jaroslava Lacinu (tel. 777 621 367, mail lacina@teschotebor.cz), který rád podá další informace (např. výši odměny aj.).