Nabídka brigády v Evangelickém středisku Chotěboř

31. května 2022

Nabízíme letní brigádu v Evangelickém středisku Chotěboř. Jedná se o nepříliš náročnou práci v příjemném prostředí a za sympatickou odměnu.

Nabídka brigády v Evangelickém středisku Chotěboř
31. května 2022 - Nabídka brigády v Evangelickém středisku Chotěboř

Nemáte ještě hotové plány na letní prázdniny, rádi byste využili tento čas smysluplně a ještě si k tomu přivydělali? Pak právě pro vás je určená nabídka brigády v Evangelickém středisku Chotěboř!

Náplní práce je služba v kuchyni. Jedná se zejména o přípravu a výdej pokrmů, mytí nádobí a úklid kuchyně. Jde o nepříliš fyzicky (i duševně) náročnou práci, kterou tak zvládne prakticky každý s elementární zručností a ochotou naučit se orientovat v provozu kuchyně. Ve volném čase mohou brigádníci brouzdat po internetu, vyrazit na výlet do okolních lesů, k pramenům řeky Doubravky či do nedaleké Chotěboře, nebo se přidat k programu rekreantů, kteří jsou obvykle vůči brigádníkům velmi vstřícní.

Více informací o středisku naleznete na stránkách https://es-chotebor.evangnet.cz/pobyt .

Během léta probíhá ve středisku několik pobytů (jejich kompletní seznam nalezente na zmíněných stránkách), nicméně některé z nich již mají naplněnou brigádnickou kapacitu. Níže proto uvádíme termíny, na které je možné se stále hlásit:

9.-16.7.                hudební              1 místo

16.-23.7.              hudební              2 místa

6.-13.8                 divadelní             2 místa

13.-20.8.              rodinný               3 místa

Podmínkou pro přijetí je zdravotní průkaz pro práci s potravinami  a věk minimálně 16 let.

Zájemci se mohou obrátit na vedoucího střediska Jaroslava Lacinu (tel. 777 621 367, mail lacina@teschotebor.cz), který rád podá další informace (např. výši odměny aj.).