Na Proglasu s farářkou Radkou Včelnou

16. března 2023

Srdečně zveme k poslechu rozhovoru s evangelickou farářkou z Brna - Židenic Radkou Včelnou. Nejen o ženách na kazatelně, o cestě k víře z nevěřícího prostředí, "civilnosti" církve, o životě a lidech...

Na Proglasu s farářkou Radkou Včelnou
16. března 2023 - Na Proglasu s farářkou Radkou Včelnou

V pořadu "Za kostelem" rádia Proglas vystoupila židenická evangelická farářka Radka Včelná.

Pořad Za kostelem

Jděte... s Pánem Bohem. No dobře. A co dál? Za kostel se spousta z nás schovává a spousta z nás dokonce říká, že kostel je to hlavní, jediné... a stačí. Jenomže nestačí. Ježíš své učedníky neposlal do bezpečného kostela, nýbrž na hlubinu, přesněji řečeno do celého světa, kde nikdo příliš netuší, co ho čeká. Ale jak na to? V rozhovorech s inspirativními lidmi z různých koutů povětšinou křesťanského spektra se o to pokusí týdeník Za kostelem. V pátek v 17.10 a v neděli ve 20.15 na Proglasu. Žádné téma není tabu.

Celý díl pořadu s Radkou Včelnou je k poslechu zde

zdroj: Proglas.cz