Múzy a víra – nové číslo časopisu Český bratr

14. března 2017

Proč nejde natočit Ježíše? Jaký měl Martin Luther názor na hudbu? Co znamená ticho? Kromě článků věnujících se těmto tématům nabízí březnové číslo evangelického časopisu Český bratr například i rozhovor s novým vedoucím tajemníkem ústřední církevní kanceláře Jaromírem Plíškem.

Múzy a víra – nové číslo časopisu Český bratr
14. března 2017 - Múzy a víra – nové číslo časopisu Český bratr

Proč nejde natočit Ježíše? Jaký měl Martin Luther názor na hudbu? Co znamená ticho? Kromě článků věnujících se těmto tématům nabízí březnové číslo evangelického časopisu Český bratr také rozhovor s novým vedoucím tajemníkem ústřední církevní kanceláře Jaromírem Plíškem nebo ohlédnutí za Farářským kurzem o moci médií v dnešní společnosti. Přináší také rozhovor o terapii pachatelů domácího násilí nebo o osvětové kampani o pomoci lidem s demencí. Český bratr stojí 25 korun a je dostání ve sborech, v knihkupectví Kalich (Praha, Jungmannova 9), Brána (Praha, Ječná 19 ) a Cesta (Brno, Rašínova 5) nebo předplatitelům poštou. Objednávky přijímá redakce (ceskybratr@e-cirkev.cz, 224 999 236).