Mladí věřící z Evropy a Asie se setkali v Krkonoších

8. prosince 2016

Výlet na Sněžku, indické tance, pomalované obličeje, debaty o plánu Boží záchrany – to všechno a mnohé další spojilo na týden mladé věřící z Evropy a Asie. Setkali se na začátku srpna na International Campu, který v Krkonoších pořádalo oddělení mládeže Českobratrské církve evangelické. Strávit čas s podobně smýšlejícími lidmi a setkat se nad Biblí přijeli účastníci z Jižní Koreje, Indie, Skotska, Ukrajiny, a České republiky. Byli mezi nimi především studenti – teologie, sociální práce, hudební školy, gymnázia či stavební fakulty. Přes rozdílnost jazyka i zájmů pojila účastníky společná víra a zájem ji sdílet.