Mikuláš zamíří do stánku míru. Přivítá děti i dospělé

1. prosince 2022

Srdečně zveme na setkání s farářem pro menšiny Mikulášem Vymětalem, který opět otvírá svůj stánek míru. Tentokrát v pondělí 5. prosince 2022 od 17.00 hod. v Komunitním prostoru na pražském Smíchově.

Mikuláš zamíří do stánku míru. Přivítá děti i dospělé
1. prosince 2022 - Mikuláš zamíří do stánku míru. Přivítá děti i dospělé

"Do evangelických rodin Mikuláši ani podobné maškary nechodí," psalo se v týdeníku Kostnické jiskry ve 30. letech minulého století. A tak se na vás Mikuláš s čertem těší letos v kostele. Konkrétně konkrétně v tom smíchovském.

V pondělí 5. prosince 2022 od 17 hodin jsou zváni děti i dospělí do smíchovského evangelického kostela (Na Doubkové 8, Praha 5), který funguje jako Komunitní prostor. Na programu bude živá hudba, program pro děti i zábavný rozhovor "Mikuláš, maškary a blázni v mezináboženském kontextu". Vstup je volný.

Akce se koná v rámci iniciativy Stánek míru.

Pozvánka ke stažení