K zahajující bohoslužbě Farářského kurzu se připojte také on-line

24. ledna 2022

V pondělí 24. ledna 2022 začne v 17.00 v Praze U Martina ve zdi bohoslužba, která zahájí tradiční farářský kurz. Připojit se můžete také prostřednictvím živého přenosu na YouTube.

K zahajující bohoslužbě se přidejte
24. ledna 2022 - K zahajující bohoslužbě Farářského kurzu se připojte také on-line

V týdnu od 24. do 28. ledna probíhá v Praze v prostorách pedagogické fakulty tradiční Farářský kurz. Tedy prostor, kdy se kazatelé a kazatelky spolu s pastoračními pracovníky a pracovnicemi setkají na jednom místě a mohou sdílet své zkušenosti z praxe na sborech, potkat se při neformálních rozhovorech a také se vzdělávat během připravených seminářů a přednáškových bloků.

Letošní ročník proběhne kvůli mimořádným opatřením netradičně v hybridním režimu. -Prezenční účast je umožněna jen omezenému počtu zájemců, pro další se chystají on-line přenosy. Tématem setkání je "Generace Z" - čemu věří, jak žijí a komunikují mladí lidé, pro které je život ve virtuálním světě už stejně samozřejmý, jako realita žitá tváří v tvář? A jak v takovém prostředí fungují společenství, spiritualita,... církev?

Ve virtuální realitě se můžete připojit také k úvodní bohoslužbě, která je otevřená pro všechny zájemce. Začíná v pondělí v 17.00 U Martina ve zdi. Povedou ji Jakub Keller a Ewa Jelinek. Přenos sledujte na YouTube kanálu Spolku evangelických kazatelů.