Jmenování nového ředitele Diakonie ČCE

1. února 2017
Jmenování nového ředitele Diakonie ČCE
1. února 2017 - Jmenování nového ředitele Diakonie ČCE

Novým ředitelem Diakonie Českobratrské církve evangelické se od 1. dubna stane Jan Soběslavský, který je v současné době ředitelem brněnského střediska a členem správní rady Diakonie ČCE. Do funkce jej jmenovala synodní rada na svém zasedání 24. ledna. Jeho jmenování navrhla na základě výsledků výběrového řízení dozorčí rada Diakonie ČCE. Do nástupu nového ředitele, tedy na období od 1. února do 31. března, jmenovala synodní rada prozatímním ředitelem Miloslava Běťáka. Synodní rada se také při svém zasedání setkala s končícím ředitelem Diakonie ČCE Petrem Haškou, aby mu poděkovala za jeho práci.