Hledáme mladé lidi na Klimatickou konferenci OSN

26. července 2022
Od 6. do 18. listopadu 2022 se v Egyptě plánuje další Klimatická konference OSN (27th UN Conference of Parties - COP). Hledáme delegáta či delegátku z řad mládežníků.

Hledáme mladé lidi na klimatickou konferenci OSN
26. července 2022 - Hledáme mladé lidi na Klimatickou konferenci OSN
Hledáme jednoho člověka ve věku 18-30 let, který by na této konferenci mohl zastupovat ČCE v rámci delegace luterských církví (LWF). Kandidát či kandidátka by měl či měla mít dobrou angličtinu, rozhled a zájem o téma.

Prosíme zájemce, aby vyplnili tento přihlašovací formulář (doc) a poslali ho Aleně Podrazilové z Oddělení mládeže nejpozději do 5. srpna. Konečný výběr bude záležet na formátu konference (může být i částečně online) i počtu míst, která bude mít naše zastřešující organizace (LWF) k dispozici.

Podrobnější informace (v angličtině) najdete tady (PDF)
Oficiální web konference je www.cop27.eg