Hledáme evangelické youtubery

12. dubna 2019

Hledáme nové talenty z řad mládeže. Jste kreativní a rádi experimentujete? Nebojíte se neprobádaných vod a chcete se učit novým věcem? Znáte prostředí ČCE a baví vás točit videa? Pak je tahle soutěž právě pro vás!

Hledáme evangelické youtubery
12. dubna 2019 - Hledáme evangelické youtubery

Vytvořte a pošlete svou videoukázku na náš mládežnický e-mail mladez@e-cirkev.cz do 28. 4. 2019.

Pravidla soutěže:

1. Obsah vašeho videa: cokoli ze života mládežníka

2. Délka videa: do 5 minut

3. Posílejte do 28.4.2019 na e-mail mladez@e-cirkev.cz

4. Videa ohodnotí komise složená z OM (Oddělení mládeže ČCE), COMu (Celocírkevní odbor mládeže), SR (Synodní rada) a youtuberky Johany Karbanové

5. Odměnou jsou: lístek na festival Youtubering (4.5.2019, Brno) a vstup zdarma na Youtuber workshop (15.6.2019, Praha)