Ekumenická bohoslužba v rámci Týdne modliteb za jednotu křesťanů 2022

24. ledna 2022

Tradiční ekumenická bohoslužba se bude konat v pondělí 24. ledna od 18.00 v kostele sv. Vojtěcha v Praze 6 - Dejvicích. Připojit se můžete také on-line.

Ekumenická bohoslužba v rámci Týdne modliteb za jednotu křesťanů 2022
24. ledna 2022 - Ekumenická bohoslužba v rámci Týdne modliteb za jednotu křesťanů 2022

Ekumenická rada církví v ČR a Česká biskupská konference srdečně zvou na ekumenickou bohoslužbu v rámci Týdne modliteb za jednotu křesťanů, která se bude konat v pondělí 24. ledna od 18.00 v kostele sv. Vojtěcha v Praze 6 - Dejvicích. Účastnit se jí budou vrcholní představitelé křesťanských církví. Bohoslužba se bude přenášet na YouTube kanálu Pastoračního střediska AP.

Jako každý rok i během letošního Týdne modliteb za jednotu křesťanů probíhá finanční sbírka. Tento rok bude její výnos spolu s finančním příspěvkem Nadace Divoké husy použit na podporu Oblastní Charity Hradec Králové, která výtěžek použije na zpracování projektové dokumentace výstavby hospice. Sbírka je pořádána ve spolupráci s Nadací Divoké husy, která výnos sbírky zdvojnásobí. Více informací ke sbírce naleznete na webové stránce Ekumenické rady církví v ČR.