Ekologická certifikace farností a sborů - proč se snažit být zelenější?

22. listopadu 2022

V Silůvkách u Brna vznikla Bratrská moštárna. Proč má smysl pečovat o Bohem darované prostředí, a proč bychom se o to měli snažit i ve farních sborech?

Ekologická certifikace farností a sborů - proč se snažit být zelenější?
22. listopadu 2022 - Ekologická certifikace farností a sborů - proč se snažit být zelenější?

O zelené certifikaci farností a farních sborů natáčel Křesťanský magazín. Štáb přitom navštívil i evangelický sbor v Silůvkách a mluvil mimo jiné s členkou evangelického Poradního odboru pro otázky životního prostředí Ilonou Mužátkovou.

Pokud vás zajímá více o činnosti České křesťanské environmentální sítě, navštivte jejich webové stránky na ckes.cz. Více o ekologické certifikaci farností a sborů se dočtete zde. Projekt "Zelená zrnka" můžete sledovat tady.

Reportáž Křesťanského magazínu spustíte kliknutím na obrázek níže (budete přesměrováni do archivu České televize):

Křesťanský magazín - zelená certifikace