Druhé česko-americké setkání proběhne online

29. září 2021

V neděli 17. října 2021 se od 20.00 hodin uskuteční druhá česko-americká videokonference se členy naší partnerské Presbyterní církve v USA. Tématem tohoto setkání bude „Involvement of Youth“.

Druhé česko-americké setkání proběhne online
29. září 2021 - Druhé česko-americké setkání proběhne online

Srdečně zveme všechny generace a všechny zájemce o přeshraniční sdílení víry a zkušeností.

Cílem semináře je vzájemně se informovat o různých způsobech práce mládeže v církvích. Pohovořit o tom, jak se mladí angažují v církvi (například letní tábory) nebo v občanských iniciativách v Česku a v Americe. Konference bude v angličtině a nebude tlumočena.

Konferenci připravuje tým mladých dobrovolníků z obou zemí. Pro registraci používejte QR Kód na plakátku nebo link https://forms.gle/R9A8oi9gMnE8dWbP8, případně kontaktujte jednoho z organizátorů Jana Dostála.


This partnership conference is supposed to bring together people of all ages from both Czech Republic and USA to get to know the different ways of youth involvement, gain inspiration from them and share their mutual experience with them.

There will be four thematic workshops: the first focused on youth activities in civil society, especially in politics; the second on leading summer camps; the third on various ways of how to be active outside the church and the last on involvement inside the church.Registration for the conference here: https://forms.gle/R9A8oi9gMnE8dWbP8.