Diskuzní speciál o osobnosti M. Luthera v ČT

19. dubna 2017

Diskuzní speciál o osobnosti M. Luthera v ČT
19. dubna 2017 - Diskuzní speciál o osobnosti M. Luthera v ČT

V neděli 23. dubna 2017 uvede Česká televize na svém druhém kanálu (ČT2) od 12:30 hodin diskuzní speciál Křesťanského magazínu věnovaného osobnosti Martina Luthera a ekumenickému dialogu církví. „Myslím, že debata to byla zajímavá a hosté měli k tématu opravdu spoustu zajímavých podnětů,“ říká o speciálu Martin Horálek, dramaturg tvůrčí producentské skupiny náboženské tvorby ČT.

Odkaz na stránku pořadu v i-Vysílání České televize ZDE.