Denní čtení na rok 2019

23. října 2018

365 krátkých zamyšlení a modliteb, jejichž autoři patří k sedmi církvím české ekumeny. Denní čtení na rok 2019 můžete zakoupit na našem e-shopu.

Denní čtení na rok 2019
23. října 2018 - Denní čtení na rok 2019

Denní čtení na rok 2019, to je 365 ochranovských hesel, 365 krátkých zamyšlení a modliteb, jejichž autoři patří k sedmi církvím české ekumeny. Svými úvahami na rok 2019 přispěli kazatelé a laici z Církve bratrské, Církve československé husitské, Českobratrské církve evangelické, Evangelické církve augsburského vyznání v České republice, Evangelické církve metodistické, Slezské církve evangelické augsburského vyznání a ze Starokatolické církve. Z ČCE jmenovitě J. Hofmanová, E. Jelinek, P. Kalus, O. Kolář, B. Kučera, J. Lavický, M. P. Lukášek, B. Martin, A. Mostecký, D. Ondříčková, T. Pavelka a J. Vítek. K vydání připravily Jana Křížová a Venuše Černá, kresbami doplnila Magdalena Říčná. Denní čtení na rok 2019 můžete zakoupit na našem e-shopu.