Den pro Diakonii

2. června 2017

Svatodušní neděle, která letos připadá na 4. června, je tradičně spojena se sbírkou z evangelických bohoslužeb po celé zemi určenou pro Diakonii ČCE.

Den pro Diakonii
2. června 2017 - Den pro Diakonii

Letos poputuje výtěžek dvěma střediskům. Část peněz půjde na pomoc matkám s dětmi v mosteckém azylovém domě. Vchodové dveře do budovy budou opatřeny zevnitř i zvenčí čtečkou čipových karet a elektronickým zámkem. Toto řešení umožní volný pohyb klientek a zároveň bezpečí pro jejich děti i pro personál.

Další podpora zamíří k seniorům v Rýmařově Bruntálsku. Tam budou vyměněny stávající mechanická lůžka v domově pro seniory za elektrická, a to včetně matrací a aktivních antidekubitních matrací, které zajistí větší komfort obyvatelům domova.

Více informací na www.denprodiakonii.cz.