Den otevřených dveří na Evangelické teologické fakultě bude 23. 1. 2023

19. ledna 2023

V pondělí 23. ledna 2023 se veřejnosti otevře Evangelická teologická fakulta Univerzity Karlovy v Praze. Od 13.30 do 17.00 bude možné získat podrobné informace o všech studijních programech a oborech.

Den otevřených dveří na Evangelické teologické fakultě se
19. ledna 2023 - Den otevřených dveří na Evangelické teologické fakultě bude 23. 1. 2023

Harmonogram dne otevřených dveří:

13.30 – Představení fakulty a studijních možností na ETF UK
13.45 – Představení doktorských programů
14.00 – Představení bakalářského oboru Sociální a pastorační práce (prezenčně v budově ETF, Černá 9, učebna E ve třetím patře)
15.00 – Představení oboru Evangelická teologie (Bc., Mgr.) a navazujícího magisterského programu Teologie – Spiritualita – Etika (prezenčně v budově ETF, Černá 9, učebna E ve třetím patře)
15.45 – Představení navazujícího magisterského oboru Komunitní krizová a pastorační práce – Diakonika (prezenčně v budově ETF, Černá 9, učebna E ve třetím patře)
16.15 – Představení bakalářského oboru Teologie křesťanských tradic (prezenčně v budově ETF, Černá 9, učebna E ve třetím patře)
16.40 – Prohlídka budovy se studentem ETF

Na navazující dotazy týkající se doktorského studia bude odpovídat doc. Petr Sláma, Ph.D. Kontaktovat ho můžete rovněž na e-mailové adrese slama@etf.cuni.cz.

Další informace k přijímacímu řízení, kontakty pro dotazy i videa s prezentacemi jednotlivých studijních programů naleznete na webu ETF UK.

Do 31. března 2023 je možnost podat si přihlášku na všechny bakalářské a magisterské studijní programy, které Evangelická teologická fakulta Univerzity Karlovy nabízí.

Přihlášku ke studiu si můžete podat na webových stránkách Univerzity Karlovy, kde jsou rovněž zveřejněny veškeré informace o studijních programech na ETF UK, podmínkách přijetí, podobě přijímacích zkoušek, nezbytných dokladech a poplatcích.

zdroj: Evangelická teologická fakulta Univerzity Karlovy v Praze