Církev živě 2022: poslední volná místa

20. července 2022

Poslední volné chatičky zbývají na letní akci "Církev živě" v Bělči nad Orlicí. Těšit se můžete na programy pro všechny generace, zajímavé hosty i příjemné prostředí bělečského areálu. Přihlašujte se do 25. 7. 2022.

Církev živě 2022: poslední volná místa
20. července 2022 - Církev živě 2022: poslední volná místa

Zveme vás na letní rodinný pobyt Církev živě do Bělče nad Orlicí. Pobyt zahrnuje bohatou nabídku programu, zároveň ale i prostor pro rodinnou rekreaci a odpočinek. V této těžké době může Církev živě být i jakousi oázou pro duši.

Nezáleží na tom, kolik je vám let, jaké jste národnosti či k jaké církvi se hlásíte. Den začínáme i končíme společně, jinak je program připraven pro každou věkovou skupinu zvlášť. Odpoledne bývá volné pro výlety, lodičky, kola (oboje je možné zapůjčit v táboře).

Nebojte se pozvat své známé, může to být skvělá příležitost trochu přiblížit našim přátelům život v církvi, poznat nové lidi, případně jen strávit týden v milém společenství a třeba se dozvědět něco zajímavého.

Zbývají poslední volné chatičky. Pro dobré hospodaření střediska je nutné obsadit v každé chatce minimálně 4 lůžka. Další informace k prostředí/u­bytování najdete na oficiálním webu střediska.

Pobyt vedou Radim Žárský a Jana Horáková. 

Přihlašování probíhá do pondělí 25. 7. na těchto stránkách.

Pořádá: ÚCK ČCE. Pro více informací nebo další dotazy kontaktujte oddělení výchovy a vzdělávání na: vychova@e-cirkev.cz, tel. +420 224 999 233.