Česko-americká videokonference o Ukrajině

29. března 2022

V neděli 3. dubna 2022 se koná česko-americká on-line videokonference „Together for Ukraine: The ECCB and the PCUSA“. Srdečně zveme a prosíme o včasnou registraci.

Česko-americká videokonference o Ukrajině
29. března 2022 - Česko-americká videokonference o Ukrajině

Zástupci Českobratrské církve evangelické (ČCE) a partnerské Presbyterní církve USA (PCUSA) se sejdou k pravidelnému on-line setkání. Hovořit budou o aktuálním dění na Ukrajině, o tom, jak to na nás působí a o možnostech, jak lze pomoci.

Jádro skupiny tvoří partnerské sbory z Česka a Spojených států, ale skupina se proměňuje a je otevřená komukoli, kdo se zajímá o téma Ukrajiny, ekumenického setkávání nebo působení církví v tomto světě. Velmi vítán bude každý příchozí, speciálně ti, kteří se jakkoli angažují v pomoci uprchlíkům nebo Ukrajině.

Konference je v angličtině, bez tlumočení. Po registraci u Marka Douglase (88EuOZb795qy_5b7%7c-X_5a75py3) obdržíte odkaz pro účast na konferenci (prostřednictvím programu ZOOM). Setkání začíná v neděli 3. dubna od 20.00 hod. našeho času.

Pozvánka ke stažení zde