Bohoslužba díkůvzdání doplní připomínku 17. listopadu v Praze na Národní třídě

15. listopadu 2021

Svoboda a demokracie, to nejsou prázdné ani samozřejmé pojmy. Za to, že můžeme žít ve svobodné zemi, za to chceme společně děkovat.

Bohoslužba díkůvzdání doplní připomínku 17. listopadu v Praze na Národní třídě
15. listopadu 2021 - Bohoslužba díkůvzdání doplní připomínku 17. listopadu v Praze na Národní třídě

Srdečně zveme na bohoslužbu díkůvzdání na závěr svátečního dne 17. listopadu v kostele U Martina ve zdi (Martinská ul., Praha 1 – vedle Národní třídy).

Bohoslužbu povede evangelický farář a signatář Charty 77 Jan Keller a zazní písně ze samizdatově vydaného zpěvníku Nová píseň. Bohoslužba začne od 19.30, ale už od 19.00 bude znít varhanní improvizace ke ztišení a meditaci.