Biblická stezka 2022

9. prosince 2021

Pozvánka na tradiční orientační závod pro děti do 16 let, který pořádá Dorostová unie Církve bratrské.

Pozvánka na Biblickou stezku 2022
9. prosince 2021 - Biblická stezka 2022

Biblická stezka je orientační závod, který již 25 let pořádá Dorostová unie Církve bratrské. Závod je ekumenický a tradičně se jej účastní týmy dětí a mládeže různých denominací. Děti do 16 let věku prověřují své znalosti a dovednosti - v terénu se orientují podle mapy, na stanovištích plní různé otázky a úkoly ze různých oblastí (biblické, tábornické, první pomoc, fyzické, logické, všeobecný přehled).

Regionální kola se uskuteční 29.4. - 1.5. 2022, finále bude 3.-5.6. 2022.

Přihlašování je možné do 20.12. 2021 na emailovou adresu pepa.kostelecky@dorostovaunie.cz .

Více informací naleznete v pozvánce a na webu https://dorostovaunie.cz/bs/ .