Absolventi vikariátu obdrželi osvědčení o způsobilosti k ordinované službě

28. června 2022

V pondělí 27. června 2022 SR synodní rada udělila a slavnostně předala osvědčení o způsobilosti k ordinované službě farářky či faráře ČCE Vlastě Groll, Janu Lukášovi, Mirjam Markové a Albertu Rocchinimu.

Absolventi vikariátu obdrželi osvědčení o způsobilosti k ordinované službě
28. června 2022 - Absolventi vikariátu obdrželi osvědčení o způsobilosti k ordinované službě

Všichni po studiu na Evangelické teologické fakultě Univerzity Karlovy úspěšně absolvovali také vikariát (roční praxi ve farním sboru), a jsou tedy způsobilí k ordinované službě farářky či faráře Českobratrské církve evangelické.

Blahopřejeme a na jejich cestě jim vyprošujeme Boží požehnání.

foto: absolventi vikariátu spolu se členy synodní rady, předsedkyní Komise pro vikariát a jáhenskou praxi Magdalenou Trgalovou a Zvonimírem Šormem, členem této komise, který má navíc v církvi na starosti duchovenskou péči o faráře